Kilka słów o nas

Firma Poll Lab Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 2004 roku. Od chwili rozpoczęcia działalności firma zajmuje się produkcją profesjonalnego sprzętu przemysłowego. Od początku działania największy nacisk położyliśmy na rozwój systemów do monitorowania parametrów, wody, pomieszczeń, oraz urządzeń. Wyroby nasze wyróżniają się wykorzystanymi najwyższej jakości materiałami, zwiększoną wytrzymałością i odpornością chemiczną oraz atrakcyjnym wzornictwem.

      Swoje zaufanie powierzyło nam już wiele firm znanych w całej Polsce oraz uczelni wyższych takich jak Uniwersytet Wrocławski, czy Uniwersytet Poznański im Adam Mickiewicza. Aby ułatwić państwu współpracę z nami wdrożyliśmy także, otrzymując certyfikat ISO 9001-2000 system zarządzania jakością w zakresie projektowania, produkcji, serwisu mebli i sprzętu.      W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy w roku 2006 firma przeniosła swą siedzibę do hal zakupionych celem udoskonalenia produktów przez nas oferowanych oraz zapewnienia optymalnych warunków dla precyzyjnie wykonywanych elementów naszych wyrobów. W nowoczesnym obiekcie tworzymy dla Państwa meble i urządzenia najwyższej jakości. Jako perspektywiczna firma nieustannie inwestujemy w rozwój. Dzięki spełnieniu najostrzejszych norm i posiadaniu wszelkich wymaganych oraz certyfikatów uzyskaliśmy Unijne wsparcie finansowe. Wielokrotne weryfikacje i kontrole instytucji unijnych potwierdziły nasz profesjonalizm i walory godnego partnera do współpracy do której chcemy państwa szczerze zachęcić.

Dane kontaktowe:
POLL LAB Sp. z o.o.
ul. Gen.Maczka 9
43-300 Bielsko-Biala
woj. Śląskie

email:biuro@poll.pl
telefon: +48 33 4887912
telefon: +48 668 828014
fax: +48 33 8101628
NIP: 9372440409
REGON: 072932644

Kapitał zakładowy 600.300 PLN
KRS 0000227641
Sąd Rejonowy w Bielsku - Białej
VIII Wydział Gospodarczy KRS
ul. Bogusławskiego 24Zobacz Animację!!!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia animacji na której zaobserwują Państwo działanie systemu.


» kliknij aby obejrzeć ...

Projekt pilotażowy Jaryń-Kuźniczka

Projekt objął modernizację i wyposażenie istniejących obiektów akwakultury w system Q-Fish czyli nowoczesne systemy monitoringu parametrów wody i automatycznego sterowania najważniejszymi urządzeniami.Firma Poll Lab zawarła porozumienie z Panem Markiem Raczkowskim, na mocy którego udostępnił on swoje obiekty hodowlane do przeprowadzenia w nich innowacyjnego projektu wdrożeniowego. W skład gospodarstwa rybackiego wchodzą m.in. wylęgarnia działająca w obiegu zamkniętym oraz obiekt pstrągowy w miejscowości Jaryń. Obiekt wylęgarniczy w Wieleniu jest systemem działającym w obiegu zamkniętym.

» czytaj więcej ...

        Copyrights: Q-Fish 2009     |     Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, powielanie treści i grafik surowo zabronione.     |